huśtawka do wnętrz swing
  • huśtawka do wnętrz swing
  • huśtawka Iwona Kosicka
  • huśtawka drewniana
  • nowoczesna modna huśtawka do pokoju
  • huśtawka do pokoju
  • huśtawka design
  • huśtawka polski design

Huśtawka Swing n.1 | Iwona Kosicka | Circleswing

6 700,00 zł
Brutto

Czy wygodne i modne siedzenie może zwisać z sufitu? Tak, dodatkowo daje Ci możliwość delikatnego kołysania co wpłynie relaksująco na Twoje samopoczucie. Takie właśnie doznania i możliwości gwarantuje Ci huśtawka Swing. Wysoka jakość naturalnego materiału, modny i ergonomiczny kształt, 3 różne wzory w 4 różnych kolorach, wszystko to sprawia, że to produkt który można dopasować do swoich upodobań oraz do wystroju wnętrza.

Polski design oraz manufaktura polskich rzemieślników sprawiają że huśtawki Swing doceniane są na całym świecie i spotkać je można w wielu prestiżowych i modnych miejscach. Huśtawki Swing doskonale odnajdą się zarówno w naszym salonie lub patio jak i w obiektach komercyjnych, hotelach czy nowoczesnych biurach. Huśtawki sprzedawane są w wersji do wewnątrz i na zewnątrz.

Kolor
wersja
Masz pytania? Napisz do nas
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy i zwrotu

Huśtawka przeznaczona do wewnątrz - nie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Nie odporna na bezpośrednie działanie promieni słonecznych oraz wilgoci. Możliwe kolory do wyboru : naturalny dąb, lekko bielony, biały, czarny. Wykończenie olejowosk OSMO matowy.

Huśtawka przeznaczona do zastosowań zewnętrznych - odporna na bezpośrednie działanie promieni słonecznych oraz wilgoci. Możliwe kolory do wyboru : naturalny dąb, lekko bielony, biały, czarny. Wykończenie lakier do zadań specjalnych IKA.

Huśtawki Swing są przeznaczone dla dorosłych. Zalecamy używanie huśtawek przez dzieci poniżej 8 roku życia włącznie pod opieką dorosłych.

Kotwa stropowa nie jest załączona. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z wadliwego doboru i zamontowania kotwy sufitowej na której będzie zawieszona huśtawka. Skracanie liny zawiesia, montowanie kauszy oraz zacisków wyłącznie na podstawie załączonej instrukcji. Do montażu zacisków potrzebny klucz oczkowy/płaski 10mm.

Zaleca się systematyczne sprawdzenie wytrzymałości dokręcenia zacisków skręcanych do liny w przypadku intensywnego użytkowania huśtawki.

W komplecie zawiesie:

- linka o średnicy 6mm i długości 6m (stal nierdzewna AISI 316/A4)

- ogniwo skręcane o grubości 6mm (stal nierdzewna AISI 316/A4)

- kausza do liny 6mm (stal nierdzewna AISI 316/A4)

- 3 zaciski skręcane do liny 6mm (stal nierdzewna AISI 316/A4)

Maksymalne obciążenie: 140 kg

Wyprodukowano z giętej sklejki dębowej.

Wymiary: średnica fi 110cm, głębokość siedziska 12,5cm – 33,5cm

Produkt na zamówienie - brak możliwości zwrotu.

ikd_swing1

Opis

Materiał
gięta sklejka dębowa

Zobacz także