Dostawa

- Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2-3 dni po otrzymaniu płatności i są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich ze śledzeniem.

- W przypadku paneli ściennych i innych towarów produkowanych na zamówienie czas dostawy uzależniony jest od producenta. Jeżeli termin realizacji jest dłuższy od standardowego podawany jest obok ceny produktu i nie obejmuje on czasu potrzebnego na samą dostawę (2-3 dni). W celu ustalenia dokładnego czasu realizacji prosimy o kontakt

- Koszt dostawy uzależniony jest od rodzaju i ilości towaru i zostanie wyliczony i dodany automatycznie podczas finalizacji zamówienia w sklepie.

- Dokładamy wszelkich starań aby Twój towar został solidnie i bezpiecznie zapakowany i dotarł do Ciebie nie uszkodzony, ale zalecamy sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych towaru należy spisać protokół szkody dostępny u kuriera, który jest podstawą do rozpatrywania reklamacji. Bez protokołu szkody reklamacje nie będą rozpatrywane.

- Kurierzy paczki dostarczają pod drzwi do Twojego lokalu a palety tylko do wejścia do budynku.

Zwroty

- Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r., Konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny.

- Klient zwraca towar na swój koszt w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

- Po wysłaniu oświadczenia proszę oczekiwać na informację na jaki adres odesłać towar.

Więcej szczegółów w regulaminie sklepu.